کار با اکسل

اکسل از جمله نرم‌افزارهایی است که تقریباً در هر زمینه‌ای می‌شود از آن بهره برد. مهم‌ترین کاری که اکسل می‌کند این است که داده‌ها را از ما می‌گیرد و پردازش می‌کند و به ما خروجیِ تر و تمیز تحویل می‌دهد. یعنی کمک می‌کند که عمل محاسبه و پردازش و خروجی گرفتن تبدیل شود به یک فرایند خودکار.

بنابراین، اگر در کارهایمان با هر نوع اطلاعات قابل پردازشی سر و کار داریم، واجب است که اکسل را یاد بگیریم و از آن در مدیریت اطلاعات و داده‌ها استفاده کنیم. مثلاً اگر می‌خواهیم دخل و خرجمان را ثبت کنیم، یا پروژه‌های کاری‌مان را، یا اطلاعات همکاری‌هایمان را، یکی از چاره‌هایش اکسل است.

در دورۀ کار با اکسل در یادِمی تلاش می‌کنیم این نرم‌افزار مفید و کاربردی را از مباحث مقدماتی تا پیشرفته، به زبانی ساده آموزش بدهیم.

این دوره برای چه کسانی مناسب است؟

هر کسی که با داده و اطلاعات سر و کار دارد. هر کسی که می‌خواهد اطلاعات زندگی‌اش و کارش را دقیق و هدفمند و هوشمند ذخیره و مدیریت کند.

چطور وارد دوره شوم؟

روی دکمهٔ «ورود به دوره» کلیک کنید و مراحل ثبت‌نام را انجام دهید و درس‌ها را یکی‌یکی ببینید و پیش بروید.

 

فصل‌های جدید این دوره در حال ضبط است و به‌مرور منتشر می‌شود.

 

کانال تلگرام یادِمی، همراه با آموزش‌های رایگان: t.me/yaademy

صفحۀ اینستاگرام یادِمی، همراه با آموزش‌های رایگان: instagram.com/yaademy

درس‌های دوره

سؤال‌های پرتکرار

هیچ محدودیتی وجود ندارد. بلافاصله بعد از ثبت نام در دوره، از طریق وب‌سایت به محتوا و ویدئوهای دوره دسترسی خواهید داشت و این دسترسی محدودیت زمانی ندارد.
از طریق وب‌سایت می‌توانید به‌صورت کامل و دائمی به محتوا و ویدئوهای دوره دسترسی داشته باشید.
بله، کافی است از طریق صفحۀ «تماس با یادِمی» درخواست کنید؛ امکان دانلود را برایتان فعال می‌کنیم. ولی پیشنهاد می‌کنیم ویدئوها را ازطریق وب‌سایت و به‌صورت آنلاین ببینید، چون هم دسترسی دائمی و بدون محدودیت دارید، هم حجم اینترنتتان به‌صورت نیم‌بها محاسبه می‌شود، هم زیر هر ویدئو می‌توانید سؤال‌وجواب‌های مرتبط را ببینید، هم میزان پیشرفتتان در دوره ثبت و مشخص می‌شود و هم فضای اضافی در هارد کامپیوترتان اشغال نمی‌شود.

تعداد درس‌ها: 13

ویدئوها: 1 ساعت و 51 دقیقه

موضوع: نرم‌افزارهای کاربردی

دانشجوها: 130 نفر

قیمت دوره: رایگان

مدرس

جواد کاظمی

تأمین‌کننده

یادِمی