دستورکلی در وُرد

مدرس:

محمدمهدی باقری

دستورکلی در وُرد

نرم‌افزار وُرد امکانات پیشرفته و پرنکته‌ای دارد برای اهداف مختلف. یکی از این امکانات «فایند و ریپلیس» است با دنیایی از تنظیمات و کاربردها و جزئیات. اینکه این امکان را کجا و چطور به کار بگیریم نیاز به دانش و تجربه دارد. با مسلط شدن به این ابزارِ قوی می‌توانید در متن‌های طولانی و پرتعداد، در کسری از ثانیه، تغییرات هوشمندانه و دقیق بدهید و از انجام دستیِ خیلی کارها و اصلاحات وقت‌گیر جلوگیری کنید.

دورۀ «دستورکلی در وُرد» در همکاری بین یادِمی و مؤسسهٔ «ویراستاران» ارائه می‌شود. ویدئوهای این دوره در خلال آخرین کارگاه حضوریِ «دستور کلی در ورد» در مؤسسهٔ «ویراستاران» ضبط شده و پس از آن به تکه‌های کوتاه‌تر تفکیک شده و اضافات آن تا حدی حذف شده است.

دورهٔ «دستور کلی در ورد» به درد چه کسانی می‌خورد؟

ویراستار، سرویراستارها، ناشران، مترجم‌ها، تولیدکنندگان محتوا، و هرکسی که با متنِ نوشتاری، زیاد سر و کار دارد و می‌خواهد در زمانش صرفه‌جویی کند.

درس‌های دوره

فصل 1: آشنایی و آماده‌سازی

فصل 2: نویسه‌ها و واژه‌ها

8
3 دقیقه
10
9 دقیقه

فصل 3: نشانه‌ها و عددها

12
43 دقیقه

فصل 4: و اکنون، شاهکار

15
19 دقیقه

سؤال‌های پرتکرار

هیچ محدودیتی وجود ندارد. بلافاصله بعد از ثبت نام در دوره، از طریق وب‌سایت به محتوا و ویدئوهای دوره دسترسی خواهید داشت و این دسترسی محدودیت زمانی ندارد.
از طریق وب‌سایت می‌توانید به‌صورت کامل و دائمی به محتوا و ویدئوهای دوره دسترسی داشته باشید.
بله، کافی است از طریق صفحۀ «تماس با یادِمی» درخواست کنید؛ امکان دانلود را برایتان فعال می‌کنیم. ولی پیشنهاد می‌کنیم ویدئوها را ازطریق وب‌سایت و به‌صورت آنلاین ببینید، چون هم دسترسی دائمی و بدون محدودیت دارید، هم حجم اینترنتتان به‌صورت نیم‌بها محاسبه می‌شود، هم زیر هر ویدئو می‌توانید سؤال‌وجواب‌های مرتبط را ببینید، هم میزان پیشرفتتان در دوره ثبت و مشخص می‌شود و هم فضای اضافی در هارد کامپیوترتان اشغال نمی‌شود.

نظر دیگران دربارۀ این دوره

برای ثبت نظر لطفاً وارد حساب کاربری‌تان شوید.

تعداد درس‌ها: 15

ویدئوها: 7 ساعت و 31 دقیقه

قیمت دوره: 440,000 تومان

تعداد شرکت‌کنندگان: 13