کار با وُرد

ورد نرم‌افزار فراگیر و پرکاربردی است و بسیاری از ما برای نوشتن و تولید متن‌های مختلف از آن استفاده می‌کنیم و اگر این نرم‌افزار را خوب بلد باشیم می‌توانیم کارهایمان را در آن راحت‌تر و سریع‌تر انجام بدهیم.

در این دوره می‌خواهیم نرم‌افزار ورد را از پایه و به زبان ساده یاد بگیریم و به امکانات و بخش‌های مختلف آن مسلط شویم. در این دوره یاد می‌گیریم که کار کردن با ورد چه اصولی دارد، چه امکاناتی را می‌توانیم در ورد به کار بگیریم، چطور یک سند در ورد ایجاد کنیم و تنظیماتش را انجام دهیم و مدیریتش کنیم. چطور شکل و جدول و تصویر ایجاد کنیم، چطور با پانوشت‌ها و پی‌نوشت‌ها کار کنیم، چطور شماره‌صفحه و سرصفحه بزنیم و بسیاری مباحث مفید دیگر که در کار با ورد به کارمان می‌آید.

پس اگر می‌خواهید یک بار برای همیشه این ابزار قوی را از پایه یاد بگیرید و بعد بروید سراغ مسائل حرفه‌ای‌تر آن، در دورهٔ رایگان آموزش ورد ثبت نام کنید و با درس‌های آن همراه شوید.

برنامۀ درسی

سؤال‌های پرتکرار

بلافاصله بعد از ثبت نام در دوره، از طریق وب‌سایت به محتوا و ویدئوهای دوره دسترسی خواهی داشت و این دسترسی درحال حاضر محدودیت زمانی ندارد.
از طریق وب‌سایت یادِمی می‌توانی به محتوا و ویدئوهای دوره دسترسی داشته باشی.

نظرها دربارۀ این دوره

برای ثبت نظر لطفاً وارد حساب کاربری‌تان شوید.

مهوش سیفی 30-4-1401
سلام آقای کاظمی
هم این دوره و هم دوره ویرایش رایانه ای خیل عالی و کاربردی بود . در حین کار با این مشکل روبرو هستم که وقتی دوصفحه از دو متن مختلف زا با هم همزمان بخواهم ببینم چکار باید بکنم.
با سپاس
سیفی

جواد کاظمی 30-4-1401
سلام به شما

خوشحالم که دوره‌ها براتون مفید بود.

هر دو فایل رو باز کنید و پنجره‌هاشون رو کنار هم قرار بدید.

بهار قاسمی جم 1-4-1401
سلام جناب کاظمی.
دست شما درد نکند. بسیار عالی بود.

نگین فاضل 4-2-1401
با سلام
و سپاس فراوان از جناب کاظمی. بسیار مفید بود.

مهوش سیفی 3-1-1401
با سلام
خیلی عالی بود. آقای جواد کاظمی با دقت همه موارد را توضیح می دهند. دوره ویرایش رایانه ای هم با ایشان داشتم بسیار کاربردی بود و اینکه هر سوالی داشتم خیلی پاسخ داده میشد. خیلی راضی هستم و به افراد زیادی توصیه کرده ام شرکت در این دوره ها را.

داریوش ت. 29-12-1399
مطالب و نکته‌ها بسیار حرفه‌ای، مفید و ساده بیان می‌شوند و این ارزش دوره‌های یادمی را دوچندان می‌کند.
سپاسگزارم از سایت خوبتان.